TOPP Mix 07 - Vitek Jansky

12/01/2010 Autor: UnknownVitek Jansky jest didżejem, promotorem oraz wrocławskim aktywistą, obecnym na naszej scenie od ponad sześciu lat. Zaczynał u boku Petera Von Coila, miksując rzeczy z pogranicza progresywnego house'u i electro, aby ostatecznie skupić się na swojej fascynacji głębokim, przestrzennym brzmieniem tech i deep-house'u. To aktualnie właśnie te nurty w pełni go określają i to dzięki nim wypracował sobie tak charakterystyczny dla siebie styl.

W przeciągu ostatnich lat grywał u boku takich artystów jak m.in. Swayzak, Vincenzo, Heathrob, Noze, Apparat, Jeff Samuel, Lawrence czy Olivier Hecke. Jest twórcą imprezowego cyklu !lectric Play. To z jego inicjatywy Wrocław gościł (często po raz pierwszy) takich twórców jak chociażby Jay Shepard, Trickski, Jona, Deadbeat, Aril Brikha, James Flavour, Metope, Dave Tarrida, Sleeparchive i Sweet'n'Candy.

Jego autorski TOPP Mix 07 to ponad godzina dyskretnego, płynącego deep-house'u będącego jednak czymś więcej niż tylko muzyką tła. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu.

Tracklist:

01. Rekowo's Morning
02. Ruede Hagelstein - Emergency
03. Marco Faraone - Want Life Time
04. Alex Niggemann - Take Control (Matthias Tanzmann Mix)
05. Ekkohaus - Parafumadores
06. Unknown Artist
07. Steve Lawler - Distrait (Nick Curly & Gorge Mix)
08. Unknown Artist
09. Cajmere - Percolator (Claude Von Stroke Mix)
10. Unknown Artist
11. Roberto Rodriguez Feat Max C - Ride With Me (Burnt Island Casuals Deep Mix)
12. Ed Davenport - Lustre
13. Geiger - Good Evening (Supermayer Remix)

TOPP Mix 07 - Vitek Jansky
TOPP Mix 07 - Cover CD (300dpi)

0 komentarze:

Prześlij komentarz