TOPP Mix 08 - Mic Ostap

5/09/2011 Autor: UnknownMic Ostap to jeden z najbardziej charakterystycznych didżejów w Polsce. Swoje aktywne zainteresowanie elektroniczną muzyką taneczną zaczynał od wizyt w kultowych Filtrach, po czym szybko doszło do pierwszych występów w roli didżeja jeszcze jako DJ MIC na legendarnych imprezach w Alfie, Hybrydach i Trendzie. W roku 1995 pierwszy raz wyjeżdża po winyle do Berlina. Od tej pory miasto to ma duży wpływa na rozwój jego dalszej ścieżki muzycznej. Regularnie występuje we wszystkich ważniejszych warszawskich klubach i miejscach związanych ze spontanicznym i niekontrolowanym tańcem.

Ma za sobą również zagraniczne wizyty uczestnicząc m.in. w festiwalu Boomerang w Bratysławie na Słowacji, biorąc udział w Red Bull Music Academy 2000 w irlandzkim Dublinie oraz grając na Techno Parade w Paryżu w roku 2004 czy w undergroundowych miejscówkach londyńskiego Shoreditch.

Grał z większością liczących się polskich didżejów oraz u boku wielu gości z zagranicy wśród których byli m.in: Jeff Mills, Miss Kittin, Dave Clarke, Scaner, Daniel Bell, G-Man, Pacou, Oliver Ho, Funk D'Void, Pauli Steinbach, Mike Grant, Lee Van Dowski, The Hacker, Mario Neugebauer, Damon Wild, Highfish, Tiefschwarz, Ada, The Clones, Zombie Nation, Dave The Hustler, Tobi Neumann, Fillipo "Naughty" Moscatello, Joel Mull, Agoria, L.A. Williams, DJ Rolando, Phil Kieran, Portable, Alex Kid, Christopher Just, Steve Bug, David Carretta, Carl Craig, Joris Voorn

Poza graniem wspiera scenę także artykułami i recenzjami dla pism Plastik, Techno Party, Kaktus, Laif, Fluid, Aktivist.


Tracklist:
01. Vodovoz - Serotonin (Doppelgaenger)
02. Sei A - Stars (Turbo)
03. Glimpse & Martin Dawson - No One Belongs Here More Than You (Ewan Pearson Rmx) [Crosstown Rebels]
04. Son Of Sam - Nature Makes A Mistake (Ame Rmx) [Running Back]
05. Modern Amusement - Cold As Ice (Louie Fresco Rmx) [No.19]
06. Chaim - Popsky (BPitch Control)
07. Ricardo Miranda - Floorwax (Rush Hour)
08. Dan Curtin - The Fugitive (Autoreply)
09. Roman Fluegel - Lovedancing (Live At Robert Johnson)

TOPP Mix 08 - Mic Ostap
TOPP Mix 08 - Cover CD (300dpi)

Mic Ostap on Soundcloud
Mic Ostap on Facebook

1 komentarze:

  1. _Ignacio pisze...

    czy to THE "OTHER" PEOPLE PLACE coś mi ten other nie pasuje.

Prześlij komentarz