TOPP Mix 09 - Marcel Heese

12/16/2011 Autor: TomekMocny akcent na koniec roku, czyli dwuczęściowy TOPP Mix w wersji w importowej, za którym stoi rezydent berlińskiego Tresora, Marcel Heese. Niecodzienna mikstura zimnych ambientowych pasaży, snujących się mozolnie przykurzonych dronów i powściągliwych melodii. Całość skrojona na miarę długości kasety magnetofonowej. Highly recommended.

Marcel Heese pochodzi z Berlina i zaliczany jest do młodej generacji tamtejszych didżejów. Od 2008 roku reprezentuje światową mekkę techno, legendarny berliński klub Tresor, będąc zarazem jego rezydentem.

Pomimo krótkiego stażu na scenie, w przeciągu ostatnich lat zdążył odwiedzić całą masę klubów rozsianych po całej europie. Grywał w Hiszpanii, Finlandii, Słowenii, Belgi, Chorwacji, na Litwie oraz wielokrotnie w Polsce.

Jego muzyczne zainteresowania są bardzo rozlegle. Dub techno, italo disco, dubstep czy nawet break-core i noise to tylko część inspiracji stanowiących pewną wypadkową jego didżejskich setów. Do grona swoich ulubionych artystów zalicza m.in. Deepchord, Maurizio, Robert Hood, Redshape, G-Man, Drexciya, Theo Parrish oraz Shed.


TOPP Mix 09A - Marcel Heese

TOPP Mix 09B - Marcel Heese

Cover CD(300dpi)

photo by Katharina Jänsch1 komentarze:

  1. _Ignacio pisze...

    Marcel wydawał dość interesującym człowiekiem jakieś 4 lata temu , dziś boję się że usłyszę tonę berghainowych basów wsadzonych w tracki tak ot sobie.

Prześlij komentarz