Pieprzony trójnóg

9/13/2009 Autor: TomekIdea wspólnego bloga, przewijała się regularnie przy najróżniejszych okazjach. Posiadając jakieś tam doświadczenie, zdobyte przy okazji tworzenia, czy też współtworzenia innych projektów, postanowiliśmy połączyć nasze siły i spróbować z "kolejnym blogiem muzycznym", będącym swego rodzaju katalizatorem i ujściem dla naszych myśli. Skąd ta nazwa ? The Other People Place to przede wszystkim nieśmiertelny, poboczny projekt Jamesa Marcela Stinsona, techno legendy, który przed śmiercią zdołał wydać jedynie dwie epki, pod tym szyldem. Singiel Lifestyles of The Laptop Cafe, wydany nakładem Warp Records, w moim prywatnym rankingu, znajduje się w pierwszej piątce najlepszych płyt ever.

Mimo, że wszyscy pochodzimy z jednego miasta, to każdy z nas póki co działał na własną rękę, spotykając się okazyjnie na jakieś wspólnie granej imprezie czy spontanicznej ustawce. Mimo, że każdy z nas porusza się w nieco innych rejonach muzycznych i posiada zupełnie różny pomysł na siebie, to mam nadzieje, ze The Other People Place pozwoli nam scalić wspólne zajawki, czy młodzieńcze muzyczne fascynacje i podzielić się nimi na łamach naszego bloga.

Na dzień dobry, track Let Me Be Me by The Other People Place. Tytuł chyba mówi już wszystko i mam nadzieje, że okaże się być znamienny :) Enjoy!

The Other People Place - Let Me Be Me

0 komentarze:

Prześlij komentarz